Skúsení Elektrotechnici - nová pozícia

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab, pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a oprava výrobných a nevýrobných strojov a zariadení vo výrobnej spoločnosti zameranej na výrobu plastových výliskov
- Montáž, zapájanie, inštalácia výrobných zariadení na oddelení vstrekovania plastov a na oddelení montáže plastových komponentov
- Programovanie priemyselných robotov
- Vykonávanie preventívnej údržby strojov podľa stanoveného plánu v pravidelných cykloch
- Analýza porúch a implementácia nápravných opatrení
- Dodržiavanie postupov pri zásahoch, pri údržbe z dôvodu nepoškodenia stroja a pod.
- Evidencia vykonávaných opráv
- Denná práca s technickou dokumentáciou
- Spolupráca s technikmi na oddelení údržby foriem pre vstrekovanie plastov pri vzniknutej poruche

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou
- Priateľské a férové pracovné prostredie
- Poskytovanie pravidelných školení potrebných pre odborný rast
- Doprava do zamestnania je hradená zamestnávateľom
- Zaujímavé platové podmienky
- Sociálny program

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnikce, technicke

Vodičský preukaz

B

- Elektrotechnické vzdelanie s maturitou
- Oprávnenie pracovať na elektrických zariadeniach podľa vyhl. 508/2009 § 22 - samostatný elektrotechnik
- Prax na pozícii elektrotechnika je podmienkou
- Skúsenosti s programovaním priemyselných robotov /napr. Schneider, Siemens, ABB, Allen-Bradley a i./
- Prax s programovaním PLC je optimum
- Znalosť anglického jazyka na úvovni dorozumenia sa je vítaná
- Aktívny záujem sa učiť novému
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Časová flexibilita

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2458600  Dátum zverejnenia: 14.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie