Zmenový Technik oddelenia vstrekovania plastov – automobilový priemysel

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab, pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania výroby obsadzujeme nové pozície s nadledovnou pracovnou náplňou:

- Riešenie technologických a technických problémov vo výrobe vstrekovania plastov, testy foriem, testy materiálov
- V prípade neprítomnosti zastupovanie vedúceho smeny
- Pravidelná kontrola procesov vstrekovania, systém SMED
- Nastavovanie a kontrola technických parametrov na vstrekolisoch
- Pravidelná kontrola procesov vstrekovania na jednotlivých strojoch, aktualizácia technických dokumentov k formám
- Optimalizácia pracovných procesov
- suport pri výmenách foriem, preventívna údržba foriem
- Spolupráca s Vedúcim zmeny
- Práca v 3-zmennom režime

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku
- Priateľské prostredie, férový prístup
- Príležitosť pre odborný rast
- Poskytovanie pravidelných školení
- Zabezpečenie dopravy do zamestnania zdarma

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technológia vstrekovania plastov

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie technického smeru a znalosti v oblasti vstrekovania plastov, nastavovania vstrekolisov a koncepcie foriem pre vstrekolisy
- Školenie SEPRO , stroje pre vstrekovanie plastov
- Prax s dvojkomponentným vstrekovaním
- Ovládanie nástrojov SMED
- Vlastnenie preukazu na obsluhu žeriavu, t.j.žeriavnického a viazačského preukazu, v prípade ak nie je platný, preškolenie je zabezpečené
- Znalosť práce v programoch WORD, EXCEL, OUTLOOK na užívateľskej úrovni
- Samostatnosť, logické myslenie, lojálny prístup

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Čab 280, Čab-Lahne
951 24 Nové Sady
ID: 1869021   Dátum zverejnenia: 2.3.2016