Technik / Technológ vstrekovania plastov (automotive)

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacvýška základnej mzdy sa zvyšuje úmerne so skúsenosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania výroby obsadzujeme odbornú pozíciu Technika (technológa) vstrekolisov. Radi by sme spolupracovali s technicky zdatným pracovníkom, ktorý rozumie problematike vstrekovanie plastov, má z minulosti preukázateľnú prax s nastavovaním vstrekolisov, za výhodu považujeme skúsenosti pri nábehu nových projektov. Očakávame manuálnu zručnosť v kombinácii s technickým a logickým myslením. Za samozrejmosť považujeme prehľad v technológiách a škále rôznorodých materiálov pri spracovaní plastov.

Hlavné pracovné činnosti:
- Riešenie technologických a technických problémov vo výrobe vstrekovania plastov, testy foriem, testy materiálov
- Pravidelná kontrola procesov vstrekovania, systém SMED
- Nastavovanie a kontrola technických parametrov na vstrekolisoch
- Poskytovanie odbornej podpory zmenovým technikom, nastavovačom, vedúcim zmien na vstrekovni
- Pravidelná kontrola procesov vstrekovania na jednotlivých strojoch, aktualizácia technických dokumentov k formám
- Optimalizácia pracovných procesov
- Support pri výmenách foriem, preventívnej údržbe foriem
- Práca na jednej zmene

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku
- Priateľské prostredie, férový prístup
- Príležitosť pre odborný rast
- Poskytovanie pravidelných školení v odbore
- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej výrobnej spoločnosti
- Zaujímavé platové ohodnotenie, extra odmeny vyplácané podľa interných pravidiel
- 3 dni dovolenky naviac
- Stabilné zamestnanie

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. a zašlú nám svoje CV.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.

Pokiaľ máte doplňujúce otázky, prosím, napíšte nám alebo zavolajte.

Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ vstrekovania plastov alebo obdobná

- SŠ/VŠ Vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti s nastavovaním technologických parametrov na vstrekolisoch a ich kontrola v procese výroby min. 5 rokov
- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii, napr. na pozícii technológa vstrekovania plastov
- Prax s dvojkomponentným vstrekovaním je výhoda
- Ovládanie nástrojov SMED
- Vlastnenie preukazu na obsluhu žeriavu, t.j.žeriavnického a viazačského preukazu, v prípade ak nie je platný, preškolenie je zabezpečené
- Znalosť práce v programoch WORD, EXCEL, OUTLOOK na užívateľskej úrovni
- Ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni je optimum
- Samostatnosť, logické myslenie, lojálny prístup

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1869021  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac