Nastavovač Vstrekolisov, Nitra

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab-Lahne, pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania závodu a nárastu projektov obsadzujeme nové pozície Zoraďovačov vstrekolisov.

- Komplexná starostlivosť o vstrekolisy
- Pravidelná výmena foriem pre lisovanie plastov
- Nastavovanie a kontrola technologických parametrov na vstrekolisoch DEMAG a ENGEL
- Spustenie výroby podľa zadaných technologických parametrov
- Zodpovednosť za kvalitu, kontrola prvých vyrobených kusov s audítorom kvality
- Riešenie prípadných technologických problémov v spolupráci so Zmenovým majstrom a Technológom výroby,
- Optimalizácia pracovných procesov
- Údržba a pravidelné čistenie foriem vstrekolisov
- Pracovanie v 3-zmennej prevádzke
Hlavná zodpovednosť je za: zmenu výroby, kvalitu výroby, čistotu vstrekolisov

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku
- Priateľské prostredie, férový prístup
- Príležitosť pre odborný rast
- Poskytovanie pravidelných školení
- Bezplatná doprava do zamestnania zabezpečená autobusovými linkami v smeroch ( 1.smer Radošina - Veľké Ripňany - Nové Sady - ... , 2.smer Nitra - Lužianky - Zbehy - Čakajovce - .... , 3.smer Preseľany - Hrušovany - Koniarovce - Výčapy-Opatovce - ... ) Do budúcnosti chceme rozšíriť autobusovú linku v smere ( Šoporňa - Pata - Báb - Rumanová - Rišňovce - Alekšince - Lukáčovce - Andač )
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Preferujeme dlhodobú spoluprácu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Vzdelanie technického smeru je optimum
- Skúsenosti so vstrekolismi a nastavovaním foriem, výmenami foriem min. 2-3 roky;
- Skúsenosti so vstrekolismy DEMAG, SUMITOMO, ENGEL sú výhodou
- Prax s dvojkomponentným vstrekovaním je vítaná
- Vlastnenie preukazu na obsluhu žeriavu, t.j. žeriavnickeho a viazačského preukazu, v prípade ak nie je platný, preškolenie je zabezpečené
- Samostatnosť
- Logické myslenie

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Čab 280, Čab-Lahne
951 24 Nové Sady

Kontakt

Kontaktná osoba: Alica Kudláčová
Tel.: 037/792 11 18
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1494517   Dátum zverejnenia: 15.7.2016