Public Relations Consultant

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01, Bratislava
Termín nástupu
04.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patríme medzi najväčšie a najlepšie agentúry v oblasti Public Relations na Slovensku a v Čechách. Aj keď s touto prácou zatiaľ máte len minimálne skúsenosti, môžete sa počas krátkej doby stať špičkou v odbore a realizovať svoje kreatívne nápady. Klienti si našich ľudí vážia, dávajú im dôveru, slobodu a spoliehajú sa na ich profesionalitu. A každý profesionál je u nás veľmi dobre finančne ohodnotený.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Tvorba a písanie textov, článkov
Komunikácia s novinármi
Komunikácia s klientmi
Návrh komunikačných stratégií
Návrh a realizácia eventov
Návrh a realizácia kampaní a špeciálnych projektov pre potenciálnych a existujúcich klientov
Možnosť počas krátkej doby stať sa špičkou v odbore a realizovať svoje kreatívne nápady.

Špecializujeme sa na komunikáciu produktov, služieb a vytváranie dobrého mena našich klientov, media relations sú hlavnou náplňou našej práce. Nepracujeme pre štátne inštitúcie ani politické strany, stretávame sa s vizionármi na strane klienta, na strane médií komunikujeme s tými najlepšími, ktorí udávajú trendy. Každý profesionál je u nás veľmi dobre finančne ohodnotený.

Príjemné prostredie v rodinnom dome na Kramároch, zastávka MHD cca 30 metrov od domu
Istota a stabilita firmy, ktorá pôsobí na trhu 23 rokov, pravidelné a isté výplaty mzdy
Férové podmienky
Hlavný pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú
Fixný plat, v rámci postupu štedrý bonusový systém
Možnosť rýchleho pracovného rastu talentovaných zamestnancov
Individuálna výučba cudzích jazykov s rodenými hovorcami podľa výberu
Individuálne kondičné jazdy
Vzdelávanie a rozvoj v odbore, pre začiatok vedenie skúseným šéfom
Ročne príspevok na ošatné.
Po 3 odpracovaných rokoch 5 dní dovolenky naviac
Počas roka 5 dní celofiremné platené voľno pre všetkých
Stravné lístky v hodnote až 4,20 Eur

Životopis s fotografiou zasielajte e-mailom. Váš životopis bude v nasledujúcich 10 pracovných dňoch posúdený zodpovedným pracovníkom. Ak sa Vaše kvalifikačné predpoklady budú zhodovať s našimi potrebami, budeme Vás kontaktovať. Pokiaľ od nás nedostanete do stanoveného termínu žiadnu správu, ospravedlňujeme sa, ale hľadáme niekoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ovládanie pravopisu SJ- písanie textov, podkladov, maily, návrhy stratégií, prezentácie atď.
• Vodičský preukaz - dobré orientačné a vodičské schopnosti, aktívny vodič.
• Presvedčovacie schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť.
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie.

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3136811  Dátum zverejnenia: 19.7.2017