Facebook Consultant

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Kramáre, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• Nutná znalosť realizácie kampaní a skúsenosť s možnosťami práce na facebooku, laická skúsenosť so správou osobného profilu na facebooku nestačí
• Komunikácia s klientom a s komunitou na Facebooku, Twitteri, apod.
• Vytváranie textov, propagácia produktov a služieb klienta prostredníctvom sociálnych sietí.
• Príprava stratégií, ako sociálnymi sieťami podporiť klientov biznis a spôsobov komunikácie na sociálnych sieťach.
• Realizácia kampaní na internete ako súčasť marketingovej komunikácie
• Hľadáme zamestnanca, nie externistu, nechceme kolegu na IČ, ale zamestnanca na hlavný pracovný pomer bez vedľajších príjmov

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR

Vodičský preukaz

B

• Ovládanie pravopisu SJ,kreatívne myslenie, písanie textov, návrhy stratégií, prezentácie atď.
• Vodičský preukaz - dobre orientačné a vodičské schopnosti, aktívny vodič.
• Presvedčovacie schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť.
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
•Profesionalita, znalosť sociálnych sietí, vysoké pracovné nasadenie.

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2824486  Dátum zverejnenia: 24.11.2016