Public Relations Consultant

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň
• Komunikácia s klientom a s novinármi
• Získavanie a vyhľadávanie informácií o klientoch a ich produktoch alebo o poskytovaných službách z rôznych zdrojov
• Písanie článkov a správ na rôzne témy z rôznych oblastí (napr. potraviny, nápoje, zdravie, lifestyle, cestovanie, bývanie, stavebníctvo, IT, ekonomika, automobily...)
• Kontaktovanie médií
• Príprava PR kampaní, komunikačných stratégií v Sj, v AJ
• Realizácia PR kampaní

- úvodné školenie
- stravné lístky v najvyššej hodnote
- odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
- individuálny prístup k zamestnancom
- motivačné ohodnotenie
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- vernostné odmeny za odpracované roky
- práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
- priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
- perspektíva profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu
- teambuildingové akcie
- sociálne benefity

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Public Relations, Žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing, PR, redaktor

• Ovládanie pravopisu SJ- písanie textov, podkladov, maily, návrhy stratégií, prezentácie atď.
• Vodičský preukaz - dobré orientačné a vodičské schopnosti, aktívny vodič.
• Presvedčovacie schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť.
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie.
• Loajalita

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2553754  Dátum zverejnenia: 9.5.2016