Výkonný Manager - podpora Managing Directora

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Kramáre, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň
- Práca s PC na vysokej úrovni - tabuľky, grafy, prezentácie... Microsoft Excel, Microsoft Word, Internet (e-mail, www), Microsoft Outlook
- Administratívna podpora Managing Directora
- Kontaktovanie klientov
- Plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a interných porád
- Zhotovovanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní,
- Evidencia obchodnej agendy,
- Príprava marketingových plánov a akcií,
- Tvorba komunikačných stratégií a ich preklad z/do anglického jazyka,
- Vyjednávanie podmienok u dodávateľov,
- Účasť na marketingových akciách,
- Tvorba týždenných a mesačných reportov, prehľadov činnosti zamestnancov, štatistiky,výkazy
- Udržovanie a doplňovanie firemnej evidencie, spracovávanie elektronickej pošty,
- Organizácia a realizácia project managementu,
- Vyhľadávanie rôznych informácií na internete,
- Získavanie a vyhľadávanie informácií o klientoch a ich produktoch alebo o poskytovaných službách z rôznych zdrojov,
- Starostlivosť o archív médií
- Ovládanie pravopisu SJ- písanie textov, podkladov, maily, návrhy zmlúv atď.
- Znalosti aj v ekonomike - spolupráca s ekonomickým oddelením
- Ovládanie obchodnej korešpondencie
- Nutnosť vodičského preukazu - dobre orientačné a vodičské schopnosti, aktívny vodič

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Public Relations

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
- Aktívny vodič, VP skupina B
- Výborný písomný prejav, dobré štylistické schopnosti
- Znalosť mediálneho trhu v SR
- Vyjednávacie schopnosti
- Technické zručnosti
• Pohotové plnenie zadaných úloh

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1928246  Dátum zverejnenia: 13.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou