Pomocný kuchár/ka - šalatár/ka na trvalý pracovný pomer

Bottega, s.r.o.

Miesto práce
Vihorlatská 2/A, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce pomocného kuchára - šalatára je príprava príloh k hlavným jedlám, dressingov, zeleniny a príprava šalátov podľa objednávok hostí z ala carde lístka.
Podmienkou je dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov.
Pracovná doba tejto pozície je krátky/dlhý týždeň 8,00-22,00h.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve s možnosťou postupu.

V prípade záujmu o prácu na tejto pozícii nás, prosím, kontaktujte na t.č. 0907 719 320.
V prípade reakcie prostredníctvom mailu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Bazírujeme na dochvíľnosti, dôležitá je ale aj zodpovednosť a spoľahlivosť. Hľadáme samostatného človeka, ktorý je ale v správnej chvíli schopný konať kolektívne.

Sieť reštaurácií Andiamo Group patrí k výrazným členom na slovenskom trhu gastronómie. V gastre pôsobí od roku 2008 a do jej portfólia patria reštaurácie, pizzerie, puby, fastfoody, cukrárne a zmrzlinárne v Košiciach a Prešove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Komenského A/11
040 01 Košice - Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Dúbravská
Tel.: 0907 719 320
E-mail: poslať životopis
ID: 2937155   Dátum zverejnenia: 12.8.2017