Vodiči v dvojosádke Malacky (SK) – Hannover(DE) čistá mzda od 1350,-€ do 1800,-€

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 450 EUR/mesiacMzdové podmienky ( brutto) 740,-€ základná mzda + prémie + cestovné náhrady+ príplatky podľa ZP Celková hrubá mzda môže dosiahnúť 1250,-€ až 1450,-€ + cestovné náhrady ( záleží od odpracovaných dní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča do dvojosádky na pravidelnej linke z Malaciek do Nemecka a späť:

- pravidelná linka v medzinárodnej doprave;
- jazdí sa v dvojosádke
- jazda s návesovou súpravou; LNG vozidlá
- vychádza sa vždy z Malaciek (podľa časových okien);
- vodiči majú každý víkend voľno

Ponúkame ti:
- moderné vozidlá s priemerným vekom 3 roky;
- 24 hodinová podpora dispečera i vedenia;
- parkovanie osobného vozidla v areáli firmy;

Pre viac informácií zatelefonuj alebo rovno pošli životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na [email protected] .

Pracovnú ponuku a plno informácií zo života firmy nájdeš aj na:
Facebook: https://www.facebook.com/BOSTAtransport/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz sk. "CE";
- kvalifikačná karta vodiča;
- digitálna karta;
- platná lekárska prehliadka;
- platné psychologické vyšetrenie;
- bezúhonnosť;
- prax vo vedení motorového vozidla "CE" aspoň 2 roky;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie Staziek; CMR, zabezpečovanie tovaru proti poškodeniu;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2580655  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac