Vodič skupiny C,E - záskokár

BOSTA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie vodičov počas ich neprítomnosti a podľa potreby zamestnávateľa na rôznych druhov vozidiel a liniek.

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú emailovú adresu.

V štrukturovanom životopise žiadame prezentovanie v akej spoločnosti uchádzač pracoval ako vodič s využitím skupiny "CE" a roky praxe.

Zároveň ďakujeme všetkým záujemcom, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov !

Volať len v pracovné dni od 8,00 hod.-16,00 hod.

POZOR: Spoločnosť Bosta s.r.o., je od 06.1.2014 presťahovaná na novej adrese Pestovateľská 6, Bratislava (areál VHS).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- prax vo vedení motorového vozidla skup. "CE";
- platný doklad zdravotnej spôsobilosti;
- platný doklad o vykonaní psychologickej spôsobilosti;
- digitálna karta vodiča;
- platný doklad o školení vodiča z povolania;
- kvalifikačná karta vodiča;
- znalosť dopravnej problematiky: vypisovanie ZPVV ( Stazka), CMR, colné formality, zabezpečenie tovaru proti poškodeniu;
- čistý register trestov;
- zodpovednosť a flexibilita;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2532972  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou