Elektrokonštruktér

BOST SK, a.s.

Miesto práce
Súvoz 1/1594, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spracovanie elektrokonštrukčnej dokumentácie na konkrétne
realizované pracoviská
-Realizácia elektrokonštrukčnej dokumentácie na robotické linky,
mechanické linky a jednoúčelové stroje
-Vytypovanie a zabezpečenie nakupovaných komponentov
-Príprava elektrokonštrukčnej dokumentácie do návodov na
obsluhu,tlač dokumenácie
-Spracovanie analýzy rizík od jednotlivých realizovaných pracovísk
-Zabezpečenie komunikácie s elektro projektantom a revíznym
technikom, zabezpečenie podkladov pre revízneho technika a
elektro projektanta
-Konzultácia u zákazníka

práca v zabehnutej firme s dlhoročnými skúsenosťami
možnosť sebarealizácie
mladý, dynamický kolektív

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Hľadáme kolegov, ktorí majú radi hľadanie nových technických riešení a radi aplikujú svoje poznatky na nové technické požiadavky zákazníkov. Podobne ako my sa pozerajú na riešený projekt očami uživateľa aj investora.
Hľadáme kolegov ochotných pracovať v tíme a schopných zvládať stresové situácie

Úspešná Trenčianska spoločnosť BOST SK, a.s. je jedným z lídrov na trhu predaja, inštalácie a servisu CNC kovoobrábacích strojov prevažne z Japonska, Taiwanu, Talianska. V roku 2005 rozšírila svoj predmet podnikania o výrobu presných súčiastok a stala sa systémovým integrátorom spoločnosti FANUC a KUKA v oblasti robotizácie. V roku 2010 rozšírila svoju pôsobnosť o výskum a vývoj v oblasti automatizácie a robotizácie.
Na Slovensku ponúkame špičkové stroje Japonskej, Talianskej a Taiwanskej produkcie, akými sú Takisawa, Nomura, Fanuc Robodrill, Quaser a ďalší. Hľadáme nadšených strojárov schopných predstaviť stroje zákazníkovi.

Poskytujeme nadštandartný servis v oblasti strojárenstva - trieskového obrábania. Disponujeme skúsenosťami a pokročilými meracími zariadeniami ako sú laserový interferometer, ballbar, vibrodiagnostické zariadenia, termokamera a podobne. Uchádzač má možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom interných školení a školení u dodávateľov a výrobcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1198387  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou