Manažer provozu

BOSSHOF s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Zahraničí - ostatní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost BOOSHOF s.r.o. podnikající v zábavním průmyslu v rovníkové Africe - prodej, servis, provozování výherních automatů.

Pracovní náplň

- manažerské řízení pobočky

- reporting ekonomických výsledků a plnění zadaných úkolů vedení společnosti

- komunikace se zákazníky, obchodními partnery, úřady

- rozšiřování obchodní sítě

- vyřizování provozních záležitostí včetně personální administrativy

- zodpovědnost za nábor zaměstnanců

- evidence úkolů a sledování jejich plnění

Požadujeme

- zkušenost s vedením pracovního týmu

- zkušenost s korporátním prostředím větších společností

- vynikající francouzština slovem i písmem, angličtina výhodou

- minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru zakončené maturitou

- organizační schopnosti na velmi vysoké úrovni

- bezvadná znalost práce na PC především MS office

- dobré komunikativní schopnosti při jednání s klienty, potencionálními klienty a úřady

- schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů, preciznost, zodpovědnost, cílevědomost

- zkušenost s životem v exotických zemích a s dlouhodobím odločením od rodiny výhodou

Nabízíme

- nástupní plat 81 000.-Kč čistého tzn. 3 000 EUR

- 1 000 EUR měsíčně příplatek při schopnosti technicky dozorovat servisu výherních automatů ( není podmínkou )

- finanční i profesní růst

- turnusové pobyty 5 měsíců a Africe 1 měsíc v Evropě

- placené letenky do Evropy

- bezplatné ubytování v resortu kde bydlí ostatní evropští zaměstnanci i vedení společnosti

- bezplatný vstup do fitness, 25ti metrového bazénu v pětihvězdičkovém hotelu

- stravování - místní hospodyně, samostatné vaření

- nástup možný ihned

- pracovní pohovory v Praze popř. v Bratislavě

- bezpečnostní situace v daných lokalitách naprosto bez problému

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2308134  Dátum zverejnenia: 29.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.