Kuchár

Boris Marhefka ml,

Miesto práce
Kpt.Jaroša, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pokrmov, normovanie, zostavovanie JL, kontrola kuchyne, vydaj stravy, organizovanie práce a všetko s tým spojené.

pracovná doba podľa dohody, zamestnanecká strava, pitný režím, pravidelný príjem vyplácaný načas.

Možnosť ubytovania na zamestnaneckom byte v blízkosti prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, menežérske schopnosti.

V našej reštaurácii si každý návštevník príde na svoje. Ponúkame pestrý výber tradičných slovenských jedál, rozličné druhy piva, vína a iných nápojov, ktoré vám spríjemnia posedenie s priateľmi pri futbalovom či hokejovom prenose. Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby, aby boli naši návštevníci spokojní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2909389  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200