Čašník, čašníčka

Boris Marhefka ml,

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, prijímanie objednávok, práca s PC, hotovosťou, inventúry skladu, objednávky

Mladý kolektív, pracovná doba krátky dlhý týždeň, tringelty, zamestnanecká strava, pitný režim, možnosť plánovania smien, príjemné prostredie, stále rozvíjajúci sa podnik, ubytovanie, odmeny z tržby

Do našej reštaurácie Mamut v Sásovej v Banskej Bystrici hľadáme milú, usmiatu, spoľahlivú a zodpovednú čašníčku. Ponúkame stabilné zamestnanie a pravidelne vyplácanú mzdu, celodennú stravu a pitný režim, ale aj možnosť ubytovania. Pracuje sa krátky – dlhý týždeň.
Ak máš záujem, tak nás kontaktuj asap na tel. č. 0905 560 056. Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Úsmev ako dar, dobre naladený/á, chuť pracovať

V našej reštaurácii si každý návštevník príde na svoje. Ponúkame pestrý výber tradičných slovenských jedál, rozličné druhy piva, vína a iných nápojov, ktoré vám spríjemnia posedenie s priateľmi pri futbalovom či hokejovom prenose. Neustále sa snažíme skvalitňovať naše služby, aby boli naši návštevníci spokojní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2903836  Dátum zverejnenia: 2.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770