Pracovník výroby - 2 zmeny (dusanie pecí v zlievarni)

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac13ty a 14ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v hutníckej výrobe - oprava, údržba, čistenie pecí na tavbu kovov.

Pracuje sa v 2 zmennej prevádzke (pondelok - piatok).

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácii volajte: +421911954752

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozícia vhodná aj pre absolventa, potrebná je manuálna zručnosť.

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4722933  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac