Obrábač kovov - operátor CNC

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2143/79, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovať CNC stroj, respektíve stroje pri viacstrojovej obsluhe
- pripravovať a upínať polotovary na stroj
- vykonávať priebežnú kontrolu v priebehu procesu obrábania , konečnú kontrolu a balenie
- viesť evidenciu o spotrebe náradia a jeho životnosti
- viesť evidenciu o spotrebe polotovarov
- dôkladne overovať kvalitu vstupných materiálov a polotovarov
- precízne vyplňovať sprievodnú dokumentáciu obrobkov
- zabezpečovať prísun a odsun dielov a materiálu na pracovisku
- vykonávať stanovený rozsah prevádzkovej údržby strojného zariadenia
Podrobnejší popis práce upresnený pri osobnom pracovnom stretnutí.

polročné odmeny pri dobrých výsledkoch firmy, doprava do zamestnania, stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu, vyššia nominálna hodnota stravných lístkov, rekreačné poukazy,

práca v nepretržitej prevádzke, bližšie informácie budú poskytnuté pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, pracovitosť, zodpovednosť

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je zlievareň špecializujúca sa na presné a odstredivé liatie. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny CCN Group, ktorá je významným európskym dodávateľom presných dielov a zostáv pre turbodúchadlové a hydraulické systémy automobilov. Spoločnosť zamestnáva približne 160 ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Robotnícka 2143/79
017 01 Považská Bystrica
ID: 2472720   Dátum zverejnenia: 20.4.2017