Inžinier kvality

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Booster Precision Components (Beluša) s.r.o., Beluša
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiac* bonus za dochádzku, 13ty, 14ty plat a i podľa Kol. zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vybavovanie zákazníckych reklamácií, analýza príčin a zdrojov vzniku nezhodných produktov, aplikácia nápravných opatrení
  • Vykonávanie výstupných kontrol vo výrobnej hale pre finálne produkty
  • Zabezpečenie zhody produktu so zákazníckymi požiadavkami
  • Pravidelné mesačné reportovanie
  • Koordinácia produkcie vs. zákaznícky feedback, aplikácia akcií
  • Vytváranie vzoriek pre potreby kontroly liniek
  • Monitorovať kvalitatívne výsledky a výsledky pre oblasť zákazníckej kvality.
  • Vyhodnocovať ukazovatele chybovosti a ich plán pre znižovanie. Reportovanie výsledkov kvality vedeniu spoločnosti.
  • Vykonávať a spolupracovať na príprave interných, externých, zákazníckych a certifikačných auditov.
  • Organizovať stretnutia a informovať výrobný tím o nových externých kvalitatívnych problémoch a aplikovaných protiopatreniach.

podľa Kolektívnej zmluvy (13ty plat, bonusy, stravovanie, doprava..)

* ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvalita v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

3

  • programy MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • znalosť FMEA, 8D reporty, ISHIKAWA,  QMS, PPAP
  • znalosť anglického jazyka(B2)
  • IATF16949, VDA 6.3
  • VDA 6.5 výhodou

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911954752
E-mail: poslať životopis
ID: 4610221  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac