Operátor/ka CNC

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950,- EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhuje CNC stroje podľa návodu na obsluhu, vykonáva operácie sústruženie, vŕtanie, alebo frézovanie
• opracováva diely na CNC strojoch podľa programu, technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu
• kontroluje a meria opracované diely, hodnoty zapisuje do príslušnej dokumentácie
• eviduje rozpracované diely a nezhodné výrobky

  • stabilná práca v medzinárodnej firme
  • dochádzkový bonus
  • zabezpečená doprava z Považskej Bystrice a Púchova
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Prosíme o zaslanie CV s kontaktnými údajmi. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • znalosť výkresovej dokumentácie, meradiel výhodou
  • samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť
  • práca na 3 zmeny

Booster Precision Components (Belusa), s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster so sídlom v Nemecku a dodávateľ pre automobilový priemysel TIER2.

Spoločnosť sa zameriava na obrábané presné diely a dodáva všetkým hlavným automobilovým výrobcom Tier1 a OEM po celom svete.

Medzi hlavné používané technológie patrí sústruženie, frézovanie, odlievanie a montáž.

Výrobné závody sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku, v Mexiku a Číne a poskytujú celosvetovú pôsobnosť v automobilovom dodávateľskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1266204  Dátum zverejnenia: 20.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,- EUR brutto