Asistentka dietológa (promotérka)

"BONUS 96", s.r.o.

Miesto práce
Nitra chrenovska 30 (zoc Max), okres Nitra
Termín nástupu
Nástup možný ihneď po zaškolení
Mzdové podmienky (brutto)
500-600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie klientov,promo akcie, starostlivosť o prevádzku, práca v kamennej prevádzke, práca v teréne (promo), každodenná komunikácia s klientami,práca s pokladňou ,predaj exkluzívnych produktov

Bonusový plat ,vzdelávanie sa v oblasti zdravej výživy ,pravidelné workshopy

Informácie o výberovom konaní

Dĺžka pohovoru cca 20 min
Životopis plus fotografiu zasielať na dole uvedený email
Životopis si priniesť na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Komunikatívnosť na vysokej úrovni,samostatnosť ,flexibilnosť ,lojálnosť ,chuť pracovať a vzdelávať sa

NATURHOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 20 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 2000 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila r. 2009 a v súčasnej dobe sa v jej portfólio nachádza 70 dietetických centier v ČR a 18 dietetických centier v SR, ktoré prevádzkujú samostatní podnikatelia.

Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATURHOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2297089  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-600