Projektový manažér

protectus s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 224, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia pridelených projektov
- zodpovednosť za dodržiavanie projektu v dohodnutom termíne
- sledovanie a vyhodnocovanie efektivity vynaložených nákladov
za pridelené projekty
- prerozdeľovanie úloh a personálnych kompetencií pri tvorbe
projektov
- zabezpečovanie dodržiavania stanovených kvalitatívnych
štandardov a firemných postupov
- tvorba projektových plánov s dôrazom na dodržiavanie
kvalitatívnych parametrov
- vypracovávanie cenových kalkulácií

Ponúkame stabilitu, profesijný a osobnostný rast na pracovnej pozícií projektový manažér.
Od uchádzačov očakávame vysokú mieru flexibility, ochotu ďalej sa vzdelávať a prispievať k úspechu spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte v slovenskom jazyku.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za čas, ktorí venovali našej ponuke. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické, obchodné,všeobecnovzdelávacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka s príjemným vystupovaním, schopnosťou nadväzovať a udržiavať kontakty s internými a externými kolegami, spolupracovníkmi, s ochotou neustáleho vzdelávania a zdokonaľovania sa.
Znalosť bezpečnostnej problematiky - výhodou
Aktívny vodič typ B

Spoločnosť protectus s.r.o, dodávateľ komplexných bezpečnostných služieb v zmysle zákona č.473/2005 Z.z. o prevádzkovaní súkromných bezpečnostných služieb v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1863742  Dátum zverejnenia: 29.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou