Obchodný zástupca / Bratislavský kraj / Zameranie kozmetika

BONK s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 24 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Fixná plus variabilná zložka, podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávať potenciálnych klientov a získavať ich pre našu spoločnosť
- rozšírenie predajných aktivít v regióne Bratislavský kraj
- aktívna akvizičná činnosť
- aktívne udržiavanie obchodných vzťahov
- prezentácia spoločnosti a jej produktov pre zákazníkov
- príprava a spracovanie obchodných zmlúv, cenových ponúk a dojednávanie zmluvných podmienok
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu predaja

Možnosť práce na skrátený úväzok, dohodu, prípadne živnosť. Nemusíte sa zapájať do multi level marketingu, ani si kupovať žiadne produkty !

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedený kontakt. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.7.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi sa s Vami stretneme ak:
- viete predávať, prezentovať a komunikovať
- ste asertívny, samostatný
- ste spoločenský a flexibilný
- ste zodpovedný a lojálny

Predmetom našej činnosti je predaj kvalitnej značkovej kozmetiky z Mŕtveho mora.
Nemusíte sa zapájať do multi level marketingu, ani si kupovať žiadne produkty !

Adresa spoločnosti

BONK s.r.o.
Miletičova 24
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Bonk
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3133131   Dátum zverejnenia: 17.7.2017