Expedient

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánuje vývozy, objednáva prepravy u zmluvných dopravcov,
- vytvára a zodpovedá za správnosť dodacích listov a ostatných
dokumentov súvisiacich s vývozom (certificate of origin, colné
prehlásenia atď.),
- vyskladňuje zo skladu hotových výrobkov,
- kontroluje prítomnosť všetkých potrebných sprievodných dokladov
(certifikát pôvodu, zhodnosti, špeciálne etiketovanie, ...) podľa
štandardného postupu alebo na základe žiadosti korporatívneho
obchodno logistického útvaru (špeciálne požiadavky zákazníkov)
- v súlade s príkazmi priameho nadriadeného riadi dopravcov pri
preberaní materiálu a kontroluje správne vybavenie a realizáciu
pokynov firmy pre odchádzajúce zásielky
- jedná priamo s externými inštitúciami a úradmi pri príprave dokladov
potrebných k zásielke do zahraničia a zabezpečuje ich vyzdvihnutie
- aktualizuje údaje v systéme
- reportuje manažérovi úseku plánovania a logistiky.

- práca v medzinárodnom prostredí, výborné pracovné podmienky
- motivujúca atmosféra, mladý a dynamický tím
- možnosti odborného rastu, školenia, jazykové kurzy pre
zamestnancov
- konkurenčné odmeňovanie, zaujímavý sociálny program

Profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku zasielať e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- 2 roky praxe v zabezpečovaní zahraničnej prepravy
- znalosť anglického jazyka na požadovanej úrovni
- znalosť práce so SAP, modul MM a SD, vítaná
- schopnosť samostatnej práce, zodpovednosť a precíznosť

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica
ID: 505168   Dátum zverejnenia: 12.10.2016