Technik kvality (vstupná kontrola)

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vstupná kontrola polotovarov a komponentov, tvorba kontrolných plánov
- podpora útvaru nákupu pri certifikácii dodávateľov a materiálových skúškach a
schvaľovaniach
- vzorkovanie nových dodávateľov, polotovarov a komponentov
- spracovanie protokolov zo skúšok a kontrol
- nastavovanie a obsluha štandardných a 3D meracích zariadení.

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu, školenia, jazykové kurzy pre zamestnancov
- konkurenčné odmeňovanie, kvartálny dochádzkový bonus
- príspevky na šport, kultúru, relax

Profesný životopis v slovenskom jazyku zasielať e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti kontroly kvality 2 roky
- čítanie strojárskych výkresov
- nastavovanie a obsluha štandardných meracích
zariadení
- skúsenosť s 3D meraním
- práca s PC samozrejmosťou, znalosť práce so SAP
výhodou
- technické predpoklady, samostatnosť, zodpovednosť,
precíznosť

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 355651  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou