Inžinier zákazníckeho servisu

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, Považská Bystrica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikuje so zákazníkmi ohľadom reklamácií a požiadaviek na servis výrobkov
- vykonáva administráciu reklamácie (evidovanie a manažment reklamácií v
informačnom systéme SAP)
- určuje manažment reklamácií a dohliada na ich správne vybavenie
- vypracováva cenové ponuky a dohliada na opravu produktov vrátených na platený
servis
- môže byť vyslaný na servisný zásah (ako technická podpora) priamo u zákazníka (celý
svet)
- zúčastňuje sa pravidelných stretnutí organizovaných za účelom riešenia reklamácií
- pripravuje potrebné reporty a dokumentáciu
- reportuje manažérovi oddelenia montáže.

- konkurenčné odmeňovanie, ročný MBO bonus
- pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni
- možnosť odborného rastu
- štedrý rozpočet na odborné vzdelávanie zamestnancov
- bezplatné interné kurzy angličtiny/taliančiny
- benefity zo sociálneho fondu na relax, teambuildingové aktivity
- flexibilný pracovný čas v rámci dňa
- home office v prípade potreby

CV s kontaktnými údajmi pošlite e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť rozumieť technickej a výkresovej
dokumentácii
- technické myslenie
- praktická skúsenosť z oblasti strojárskej výroby vítaná
- dobré komunikačné predpoklady
- predpoklady pre tímovú spoluprácu, schopnosť
budovať profesionálne vzťahy s interným a externým
zákazníkom
- flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť
- dobrá organizácia času a plnenie termínov
- ochota cestovať

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3069869   Dátum zverejnenia: 19.5.2017