Montážny pracovník

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, 017 01 Považská Bystrica, Púchov, Bytča
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie montážnych procesov podľa stanovených postupov (montáž prevodoviek, podskupín a celku),
- vykonávanie stanovených činností v rámci autokontroly.

• perspektívny pracovný pomer priamo so spoločnosťou,
• motivujúce finančné ohodnotenie, dochádzkový bonus, polročný bonus,
• bohatý sociálny program (možnosť využitia športovísk, wellness služieb, výlety a akcie aj pre rodinných príslušníkov),
• moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica.
Profesný životopis zasielajte e-mailom alebo poštou na uvedené kontaktné adresy spoločnosti.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie strojárskych výkresov,
- znalosť pravidiel autokontroly vo výrobných procesoch, používanie meradiel,
- praktická skúsenosť s vykonávaním predmontážnych a finálnych montážnych operácií vítaná.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Robotnícka 2129
017 01 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Gažová
Tel.: +421 902 925 020
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2964611   Dátum zverejnenia: 17.7.2017