Technik kvality pre magnetické skúšky

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 2129, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
1.7.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie nedeštruktívnych skúšok materiálu,
- uvoľnenie 1. kusa pri spustení procesu,
- priebežná kontrola procesu,
- meranie s využitím komunálnych meracích zariadení,
- činnosti v metrologickom a materiálovom laboratóriu.

- konkurenčné odmeňovanie, 13-ty plat, mesačný dochádzkový bonus
- benefity zo sociálneho fondu
- pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni
- možnosť odborného rastu.

CV s kontaktnými údajmi pošlite e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky: 042/430 75 44

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické (strojárske, elektrotechnické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s materiálovými skúškami a schvaľovaniami,
- skúsenosť v oblasti nedeštruktívnych skúšok materiálu
výhodou,
- práca s PC (MS Office),
- skúsenosť s uvoľňovaním výrobkov po tepelnom
opracovaní vítaná.

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou a montážou. Patríme do skupiny Bonfiglioli, ktorá bola pôvodne založená v talianskom meste Bologna pred viac ako 60 rokmi.

Navrhujeme a vyrábame efektívne riešenia na prenos sily pre všetky typy aplikácií v priemyselnej automatizácii, mobilných strojoch a veternej energetike.
Máme silné medzinárodné zázemie, patríme medzi TOP 5 svetových dodávateľov v danej oblasti.

Náš závod v Považskej Bystrici vznikol v roku 2005. Vyrábame produkty, ktoré sú zamerané na sektor heavy-duty – zväčša veľkorozmerové prevodovky pre aplikácie v ťažkom priemysle. Prácu už u nás našlo viac ako 300 zamestnancov, ktorým ponúkame stabilné zamestnanie a príjemné pracovné prostredie. Zamestnanci pôsobia na oddelení CNC obrábania, montáže, skladu, kvality, údržby, testovania či administratívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2964548  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou