Predajca novostavieb

BOND Reality, s. r. o.

Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BOND Reality vzhľadom na rozšírenie obchodných aktivít ponúka nové možnosti realizácie na nasledovnej pozícii: PREDAJCA NOVOSTAVIEB.
Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu so sľubnou perspektívou kariérneho rastu.

Ponúkame:

BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku. Sme zakladajúcim členom Asociácie realitných maklérov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
• primerané sebavedomie, chuť niečo dokázať
• vynikajúce komunikačné schopnosti
• samostatný, flexibilný a organizačný typ
• silná orientácia na zákaznícky servis
• adaptabilita a všestrannosť
• priebojnosť a loajalita
• vlastné auto výhodou

"Svoje životopisy posielajte na [email protected]"

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1245394  Dátum zverejnenia: 15.7.2015