Realitný maklér

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 58, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce zahŕňa:
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
- Starostlivosť o pridelenú databázu klientov a nehnuteľností
- Vykonávanie obhliadok, fotodokumentácia
- Komunikácia a obchodné jednania s klientmi
- Realizácia obchodných prípadov
- Možnosť vybudovania vlastného obchodného tímu realitných maklérov
- Dynamicky narastajúce motivačné provízie až do 55%.

Iné výhody:
- zaujímavá a dynamická práca v spoločnosti, ktorá má na slovenskom trhu významné postavenie a garantovanú serióznosť
- neplatíte žiadne poplatky za školenia či licencie
- progresívne finančné ohodnotenie
- štandardné pracovné nástroje: mobil, PC , internet, možnosť používania firemného auta
- pravidelné kvalitné vzdelávanie a školenie
- firemný sociálny program
- možnosť profesionálneho rastu
- ostatné výhody na osobnom pohovore

Hľadáme do tímu komunikatívnych a dynamických kolegov. Ponúkame zadarmo nadštandardné pracovné prostredie, ústretových kolegov, právny servis, kvalitný marketing, pravidelné školenia a osobné vedenie uznávanou realitnou odborníčkou a predsedníčkou Asociácie realitných maklérov Danielov Danihel Rážovou. Naučíme vás zadarmo realizovať realitný obchod, poskytneme hneď pri nástupe vlastnú databázu ponúk a dopytov, podporíme váš úspech a kariérny rast. Ponúkame veľmi zaujímavý a progresívny provízny systém .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadované vlastnosti na zamestnanca:
- primerané sebavedomie, chuť niečo dokázať
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- obchodné zručnosti a vytrvalosť
- samostatný, flexibilný a organizačný typ
- silná orientácia na zákaznícky servis
- priebojnosť a lojalita
- vlastné auto výhodou

BOND reality sú spoľahlivým agentom pre všetkých, ktorí kupujú, predávajú alebo prenajímajú nehnuteľnosti akéhokoľvek typu. Patríme medzi najväčšie a najskúsenejšie realitné kancelárie na Slovensku.
ID: 1255711  Dátum zverejnenia: 16.11.2020