Účtovník - asistent ekonomického oddelenia

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Šustekova 18, Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2016 resp. dohodou
od 500 EUR/mesiac, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovanie výrobno-obchodnej spoločnosti:
došlé faktúry, banka, pokladňa, DPH
Spracovávanie a tvorba interných štatistík a podkladov. Realizácia bežných úloh a prác na oddelení.
5- hodinový úväzok

Ideálny úväzok pre pozitívne naladenú ženu s menšími deťmi , prípadne pre staršiu pani s dlhoročnými skúsenosťami .
Príjemné pracovné prostredie blízko centra Bratislavy, dobré dopravné spojenie
Možnosť nákupu výrobkov spoločnosti za výhodné zamestnanecké ceny bez obmedzenia
Perspektívne zamestnanie a možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti.
V prípade obojstrannej spokojnosti a potreby možnosť predĺženia pracovného úväzku .

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy s aktualnou fotografiou na uvedenej mailovej adrese: uctaren@ bonavita.sk
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr do 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva a daní

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie
Skutočný a dlhodobý záujem o pracovnú pozíciu.
SŠ vzdelanie, práca s PC , vítaný DATALOCK SPIN , WORD , EXCEL aktivne.
Prax vo vedení účtovnej agendy, praktické administratívne skúsenosti.
Hľadáme človeka komunikatívneho, otvoreného a schopného rásť.

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 348697  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500 EUR/mesiac, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore