Pekár

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany, okres Topolčany
Termín nástupu
04.09.2017
700 - 950 EUR/ mesiac , podľa počtu nadčasových hodín, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha technologických zariadení v priemyselnej pekárskej prevádzke,
miesenie, zoraďovanie , obsluha pecí .
Práca v 8 a 12 hodinových smenách.

-stabilná a dlhodobá práca, vhodné pracovné prostredie, možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti
- gastrolístky v hodnote 4,-€
- zujímavé zamestnanecké benefity (prídel čerstvých rožtekov, pitný režim, čerstvé ovocie a zelenina,príspevok na kultúru a šport a ďaľšie
- preplácanie presčasových hodín

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy na uvedenej mailovej adrese: [email protected]
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr do 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, výroba

Počet rokov praxe

5

- oprávnenie na obsluhu pekárskych pecí
- požadujeme manuálnu zručnosť, precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie, skutočný a dlhodobý záujem o pracovnú pozíciu .

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2528129  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 950 EUR/ mesiac , podľa počtu nadčasových hodín, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore