Majster - vedúci baliarne

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Topoľčany, okres Topolčany
Termín nástupu
7.9.2015 resp. dohodou
900 EUR/mesiac, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, riadi a kontroluje pridelenú časť prevádzky
- zodpovedá za plynulý chod pridelenej prevádzky , dosahovanie stanovených noriem a noriem kvality
- dbá na dodržiavanie pracovných postupov, pracovného poriadku a ostatných interných predpisov
- zodpovedá za využitie pridelených zdrojov
- zodpovedá za motiváciu a rozvoj priamo pridelených zamestnancov
- vedie príslušnú admnistratívnu dokumentáciu
Práca v 12 hodinových smenách.

Stabilné pracovné miesto, perspektívne zamestnanie a možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Vaše štruktúrovane životopisy na uvedenej mailovej adrese:
obchodne1@ bonavita.sk
K veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr 5 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

5

- požadujeme organizačné skúsenosti s vedením ľudí ( v počte 10 )
- vítané skúsenosti v potravinárskej výrobe
- požadujeme , precíznosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie, skutočný a dlhodobý záujem o pracovnú pozíciu .

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1854971  Dátum zverejnenia: 6.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac, platové podmienky upresníme na osobnom pohovore