Hľadáme šikovného HR & Office asistenta - práca na dohodu

BONARD

Skuteckého 33, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého a ambiciózneho človeka na pozíciu asisistenta/asistentky, ktorý/á bude vypomáhať HR oddeleniu našej spoločnosti s organizovaním dennej agendy a zároveň zabezpečí hladký chod našej pobočky v Banskej Bystrici.

Ak si zorganizovaný mladý človek, ktorý hľadá príležitosť ako spojiť teóriu s praxou, chutí mu manažment, má cit pre detail a zodpovednosť, a chceš sa uchytiť v perspektívnej firme s ambíciou na sebe pracovať a kariérne rásť, radi Ti dáme príležitosť.

Študentom vysokej školy ponúkame unikátnu príležitosť stať sa asistentom nášej HR manažérky, ktorá spolu s ďalšími členmi manažmentu firmy vedie mladý, multikultúrny a dynamicky rastúci tím 40 profesionálov pracujúcich v oblasti trhového prieskumu, zberu dát a navrhovaní strategických riešení pre vybranú medzinárodnú klientelu.

Ak máš chuť na sebe pracovať, prevziať zodpovednosť a vzdelávať sa v oblasti ľudských zdrojov, pošli nám svoje CV a niekoľko slov o sebe!

Tvoja agenda bude pozostávať z dvoch hlavných oblastí:

  • Asistencia pre HR manažérku zahŕňa zabezpečenie efektívneho fungovania oblasti ľudských zdrojov, vrátane asistencie pri výberových konaniach, komunikácie s dodávateľmi a partnermi firmy a interného kontaktu so zamestnancami. Okrem toho sa stará aj o organizáciu firemných akcií, prípravu firemného newslettra a administratívnu podporu.
  • Office Management je zameraný na administratívne úlohy spojené s chodom kancelárie, vrátane spracovania pošty, sledovania zásob, komunikácie s dodávateľmi, úpravy zasadacích miestností a občerstvenia, pomoc pri úprave kancelárií a organizáciu pracovných stretnutí, ako aj riešenie agendy súvisiacej s návštevami úradov a notára.

Samozrejme, tieto činnosti sa nabaľujú postupne, a v rámci agendy vie daný kandidát veľmi rýchlo rásť a učiť sa stále novým veciam.

Skúsenosť v oblasti ľudských zdrojov je vítaná, no dôležitejšie je odhodlanie, entuziazmus a chuť učiť sa a robiť svoju prácu naplno.

Spoluprácou s nami získaš:

  • Skúsenosti s prácou v medzinárodnej firme
  • Príležitosť dlhodobej spolupráce a kariérneho rastu s firmou.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Možnosť pracovať aj z domu po dohode
  • Prácu v mladom, ambicióznom a inteligentnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre študentov vysokej školy.
Pre zaradenie do výberového procesu nám, prosím, pošlite Vaše CV v anglickom jazyku a stručný e-mail prečo sa považujete za vhodného kandidáta. Kandidátom posúdeným ako vhodných do výberového procesu sa ozveme v priebehu 2 týždňov od obdržania podkladov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Management, Psychológia, Ľudské zdroje a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

- Zdravá ctižiadostivosť; chuť učiť sa a kariérne rásť.

  • Organizovanosť, zmysel pre poriadok a common sense.
  • Zmysel pre zodpovednosť a cit pre detaily.
  • Efektívna komunikácia a prirodzený rešpekt.
  • Schopnosť sebareflexie a chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
  • Flexibilita a schopnosť plánovať.
  • Charizma a pozitívna životná filozofia.

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Bryndzová
E-mail: poslať životopis
ID: 4790315  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.