Recepčný/Recepčná v hoteli v Bojniciach

BOMBOVO cestovná kancelária s. r. o.

Miesto práce
Bojnice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
800 EUR/mesiacIde o minimálnu ponúknutú mzdu. Konečná ponuka bude zohľadňovať skúsenosti a schopnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu recepčného/recepčnej v Hoteli Belassi v Bojniciach. Hlavnou pracovnou náplňou je:

  • starostlivosť o hotelových hostí od príchodu po odchod (spracovanie príchodov, odchodov vrátane fakturácie, riešenie individuálnych požiadaviek pred/počas a po pobyte, podávanie informácií o udalostiach v Bojniciach)
  • predaj a riešenie dopytov potenciálnych hostí - hotelových aj eventových, vrátane komunikácie s hosťami aj kolegami (e-mailom, telefonicky, osobne)
  • aktívna komunikácia s ostatnými kolegami ohľadom priorít, zmien v rezerváciách, či požiadavkách
  • práca s hotelovými rezervačnými systémami (Horec, booking.com, expedia.com)
  • komunikácia v slovenskom aj anglickom jazyku

Ide o prácu na plný uväzok v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 22:00), v prípade študentov o brigádnickú prácu cez víkendy a popoludnia.

Kreatívna a zaujímavá práca v malom príjemnom kolektíve.

Možnosť práce so zahraničnou klientelou, aktívne využitie znalostí anglického jazyka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame slušnú komunikáciu (písomnú aj verbálnu), schopnosť pohotovo reagovať na požiadavky a sťažnosti klientov, samostatnosť a správne vyhodnotenie situácie.

Pozícia tiež zahŕňa aj predajné aktivity, t.j. je potrebné vedieť ponúknuť klientovi služby, ktoré preňho majú pridanú hodnotu.

Sme cestovná kancelária ktorá prevádzkuje Horský hotel LOMY, Horná Ves pri Partizánskom a Hotel Belassi v Bojniciach a už viac ako 20 rokov sa venujeme práci s deťmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hana Páneková
Tel.: +421918408711
E-mail: poslať životopis
ID: 4824567  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac