Údržbár - elektrotechnik

BOKADA, a.s.

Miesto práce
obec Vrakúň, č. 333, Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Údržba strojov a zariadení
- Opravy a nastavenia elektrických zariadení
- Zabezpečenie plynulej technickej prevádzky strojových zariadení
- Drobné opravy elektrických zariadení, vypínačov, rozvádzačov, el. okruhov apod.

- zaujímavé pracovné prostredie
- stabilné pracovné miesto
- odborné školenia
- flexibilný pracovný čas

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: kariera@bcinvest.sk. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Odpovedať budeme len tým uchádzačom, ktorý spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- SŠ alebo SOU elektrotechnické, elektromechanik, strojárske
- Chuť pracovať
- Skúsenosti s nastavovaním a opravou strojových zariadení
- Minimálne §21 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009
- Schopnosť flexibilne riešiť technické problémy
- Samostatnosť, spoľahlivosť a analytické myslenie

Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v reštaurácii Pompadour a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel má výnimočnú polohu. Nachádza sa na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove a predsa neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Žitný ostrov predstavuje najväčší suchozemský ostrov v Európe, chránenú vodohospodársku oblasť stredoeurópskeho významu s početnými termálnymi prameňmi a je jednou z najúrodnejších častí Slovenska.

Hotel Amade Château má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 individuálnych apartmánov. Každá izba sa vyznačuje originálnym dizajnom. Izby sú dekorované tapetami s ručne maľovanými motívmi, ručne tkanými prikrývkami na postele a rôznymi umeleckými kováčskymi doplnkami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vysokou kvalitou, dobrým vkusom a navzájom sa dopĺňajú tak, aby vytvárali harmonické a útulné prostredie. Hotel má k dispozícii aj 1 bezbariérovú 2-lôžkovú izbu.
www.hotelamade.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sasinkova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2564013   Dátum zverejnenia: 29.11.2016