Regionálny medicínsky konzultant

BOIRON SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň zahŕňa:
- organizovanie školení, seminárov a návštev lekárov a lekárnikov za účelom vzdelávania v oblasti homeopatie
- odborná propagácia vybraných produktov spoločnosti v pridelenom regióne a poskytovanie odborných informácií
- príprava seminárov, aktívna účasť a prezentácie na odborných podujatiach
-podpora a spolupráca s obchodnými reprezentantami spoločnosti
- pravidelný reporting

Zaujímavá práca v oblasti vzdelávania lekárov a lekárnikov
Flexibilný pracovný čas, možnosť sebarealizácie
Možnosť profesionálneho rastu
Motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od pracovného výkonu
Notebook, mobilný telefón
Služobný automobil (aj na súkromné účely)
Zamestnanecké benefity

Uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky, prosíme, aby zaslali štruktúrovaný životopis a motivačný list najneskôr do 1.3.2017 na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy napíšte Regionálny medicínsky konzultant. Vybraní uchádzači budú pozvaní do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podmienkou je medicínske, farmaceutické, prírodovedné vzdelanie!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do tímu regionálnych medicínskych konzultantov pre regióny ZA, TN. Výhodou sú skúsenosti s homeopatiou, CEDH kurz alebo iné homeopatické vzdelanie.
Očakávame dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, entuziazmus, tímového ducha, aktívny a inovatívny prístup, spoľahlivosť, samostatnosť a lojálnosť.

BOIRON SK, s.r.o. patrí do skupiny Laboratoire Boiron, francúzskej rodinnej medzinárodnej spoločnosti. Zabezpečujeme registráciu, dovoz, distribúciu, vzdelávanie a obchodno-marketingovú propagáciu voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, farmaceutickej kozmetiky, zdravotníckych prostriedkov v rámci Slovenska. V spolupráci so zdravotníckou odbornou verejnosťou poskytujeme lekárom, lekárňam a pacientom možnosť výberu šetrnej a bezpečnej liečby prostredníctvom prírodných, registrovaných homeopatických liekov a ďalších účinných, efektívnych a bezpečných prípravkov a zdravotných riešení v rámci integrovanej medicíny. Inovujeme, vyvíjame a vyrábame výlučne z vysoko kvalitných prírodných ingrediencií a pod prísnym dohľadom a v súlade s platnou legislatívou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2930571  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou