Obchodný zástupca s ponukou fotenie interiérov v Google Maps

Bohemiasoft, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodné zástupce pre ponuku fotenie na Google Maps PRE VŠETKY SLOVENSKÉ REGIÓNY !

PRÍLEŽITOSŤ PRE VÁS. Baví Vás obchod a akvizície nových klientov? Hľadáte vhodný produkt pre uplatnenie vašich schopností? Orientujete sa na internete a máte silné obchodné a vyjednávacie schopnosti? Potom je táto jedinečná príležitosť práve pre vás.

Hľadáme kolegov / kolegyne na pozíciu Obchodného zástupcu, ktorý bude získavať zákazníkov pre nafotenie ich firiem (reštaurácie, hotely, prevádzkarne, obchody, firemné priestory ...) a následné umiestnenie na Google Street View v programe Business View Google, čo je nový Google produkt, ktorý umiestni firmu priamo na Google Mapy. Staňte sa aj vy súčasťou nášho úspešného obchodného tímu!

Viac o projekte sa dozviete na adrese www.firemnefoto.sk

Popis práce

Obchodný zástupca získava firmy pre ich prezentáciu v Google Maps. Kde je zobrazená 3D prehliadka firmy v režime Street View. O nafotenie sa postará náš vyškolený fotograf.

Požadujeme

- Ukončené SŠ vzdelanie
- Prax min. 2 roky v oblasti obchodného zastúpenia, prípadne možné kompenzovať veľkým zápalom pre prácu
- Vodičský preukaz sk. B
- Predajné a komunikačné zručnosti, zákaznícky orientovaná osobnosť
- Užívateľská znalosť práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
- Orientácia na internete, znalosť internetových trendov a technológií
- Iniciatíva a kreativita pri riešení úloh
- Flexibilita, odolnosť voči stresu
- Solídne vystupovanie a jednanie

Ponúkame

- Zaujímavé platové ohodnotenie % z dohodnutého obchodu
- Možnosť zárobku 1.200 - 3.200 Eur, bez limitu
- Zázemie v medzinárodnej spoločnosti a možnosť profesijného rastu
- Práca na živnostenský list (s možnosťou získania fixného platu)
- Nástup dohodou

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš štruktúrovaný životopis.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou nášho tímu Bohemiasoft s.r.o. a ponúkajte nový produkt GOOGLE.

Firma Bohemiasoft s.r.o. je certifikovanou firmou "Dobrá agentúra Google Fotografia Firiem".

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2416194  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.