Game designer

BOHEMIA INTERACTIVE s.r.o.

Miesto práce
Palárikova 27, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Bohemia Interactive hľadá game designera počítačových hier. Je požadované tvorivé a technické zmýšlanie, grafické cítenie, nevyčerpatelná fantázia, zmysel pre dramatizáciu a kladný vzťah k počítačovým hrám. Tvorivá literárna činnosť prípadne znalosť programovania sú plusom. Spominaná práca zahŕňa obsiahlu režisérsku prácu s ľudmi, preto komunikatívnosť a zvládanie stresu musia byť v povahe uchádzača. Práca nezahŕňa akúkoľvek grafickú tvorbu. Ukážky našich projektov nájdete na stránke www.bistudio.com

- práca na unikátnych projektoch s medzinárodným dosahom
- práca s najmodernejšou technológiou
- práca vo výnimočnom tíme so špičkovými odborníkmi
- veľké možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania

Pokiaľ môžete, pošlite e-mailom ukážky svojich prác na posúdenie. Poviedky, návrhy na hry, vlastné hry.

Viac informácii o pozícii nájdete na
prípadne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

With almost 20 years in the video games business, and successful gaming franchises Arma and DayZ in our portfolio, we're starting to build new gaming brands for players all around the world. The next step: the Survivor GameZ, one of the original Battle Royale mods that helped kick-start the live streaming craze way before DayZ Standalone or PUBG were a thing. You'll have the opportunity to shape the brand of the GameZ directly with its dev team and bring it to a new life on the DayZ platform.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2736878  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou