Programátor hernej mechaniky v počítačových hrách (Bohemia Interactive)

BOHEMIA INTERACTIVE s.r.o.

Miesto práce
Palárikova 27, 811 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie herných mechaník
- hľadanie vhodných algoritmov a vývoj nových technológií

- práca na unikátnych projektoch s medzinárodným dosahom
- práca s najmodernejšou technológiou
- možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania
- práca vo výnimočnom tíme so špičkovými odborníkmi
- kvalitná káva bez obmedzenia
- ovocie na pracovisku
- teambuilding v rámci teamu (laser tag, zorging, grilovačky, paintball)
- relaxačná miestnosť s karambol biliardom a hracími konzolami
- STEAM kľúč na všetky hry Bohemia Interactive
- dovolenka navyše
- skúsenosti s vývojom hier výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hlboká znalosť programovania v C++ a všetkých jeho vlastností
- skúsenosti s objektovým programovaním
- technická znalosť anglického jazyka
- schopnosť práce v tíme
- záujem pracovať v oblasti počítačových hier a prehľad v počítačových hrách

Spoločnosť Bohemia Interactive Studio (BIS) založená v roku 1999 zaoberajúca sa vývojom počítačových hier s možnosťou využitia vlastného zvukového a motion capture štúdia. Štúdio zaznamenalo medzinárodný úspech už svojou prvou hrou Operation Flashpoint z ktorej sa predalo 1,2 milióna kópií. V súčastnosti štúdio vytvára množstvo vlastných hier vo vlastnej produkcii ako napríklad populárna Arma, Take on séria alebo DayZ. V roku 2014 bola vytvorená pobočka v Bratislave zameriavajúca sa na vývoj nových hier a technológií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Palárikova 27
811 04 Bratislava
ID: 1973696   Dátum zverejnenia: 4.10.2016