Obchodný zástupca / referent - Brno

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Miesto práce
Klášterského 731/13, 617 00 Brno, Brno - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900-1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a realizácia ponuky cenovej optimalizacie pre koncových zákazníkov energetiky
- komunikacia s novými a potenciálnymi zákazníkmi

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemie silnej českej spoločnosti
- zaškolenie
- prvý mesiac ubytovania zaistený
- služobný automobil po zapracovaní
- tablet
- fixný plat + bonusy
- práca na HPP
- kariérny rast
- práca v cieľavedomom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis. Budeme sa tešiť na
Vaše reakcie a v najbližšej dobe Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min. stredoškolské vzdelanie
- komunikativnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
- flexibilita
- proaktívny prístup
-chuť učiť sa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Bohemia Energy vstoupila na český trh v roce 2005. Jako první alternativní dodavatel začala v roce 2006 nabízet elektřinu domácnostem, plyn pak o dva roky později. V současnosti je v segmentu domácností a malých až středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice.

Společnost Bohemia Energy tvoří společně se sesterskými společnostmi Comfort Energy a Slovakia Energy energetickou skupinu Bohemia Energy. S více než 720 000 zákazníky a ročním obratem 10,9 mld. Kč za rok 2014 patří k největšímu uskupení alternativních dodavatelů energií na území České a Slovenské republiky.
ID: 2639271  Dátum zverejnenia: 11.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1600