Junior Sales Manager

Bohdan Bolzano Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2016
od 790 - eur/mesiac; po zvládnutí zácviku 1.110 eur/mesiac + odmeny + provize

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zverené portfólio zákazníkov - komunikácia s obchodnými partnermi v tuzemsku i zahraničí - spracovanie ponúk a vybavovanie dopytov a objednávok - administrácia a samostatné riešenie obchodných prípadov - príprava pokladov podporujúcich predaj - účast na seminároch a školeniach (aj v zahraničí).

Toto je naša ponuka: Vzdelanie a zaručený profesný rast v oblasti medzinárodného obchodu s hutnými materiálmi - profesionálne zázemie spoločnosti s veľkým obchodným duchom pôsobiaca na Slovensku už od roku 2000 - finančné ohodnotenie rastúce na základe dosiahnutých výsledkov - zamestnanecké benefity (závodné stravovanie vo forme stravného lístka, nealkoholické nápoje na pracovisku, niekoľko dní plateného voľna nad rámec zákonnej dovolenky, angličtina).

Informácie o výberovom konaní

Priebeh výberového konanie:
1) Zaslanie podrobného životopisu - to je nevyhnutný prvý krok. Napíšte nám nielen chronologický zoznam Vašich doterajších študijných úspechov a pracovných skúsenosti. Tiež nás zaujímá, čo Vám tieto skúsenosti dali a čím Vás obohatili. Môžete tiež uviesť, čím plánujete obohatiť našu firmu.
2) Úvodné interview - je informatívne a jeho cieľom je vymeniť si informácie, ktoré je obtiažne predat písemne. Behom neho tiež obe strany zistia, či medzi nimi prebiehajú tie správne "chemické" reakcie.
3) Výberové stretnutie - rozhovor vybraných uchádzačov s konateľem našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že budete spľnať následujúce predpoklady: VŠ/VOŠ/SŠ - pozícia je vhodná ako pre absolventov, tak aj pre tých, ktorý už majú nejaké pracovné skúsenosti, ale doposiaľ nenašli príležitosť pre svoju úplnú profesní seberealizáciu - veľmi dobrá znalosť NJ a/nebo AJ - komunikatívna osobnosť s príjemným vystupováním - spoľahlivosť - schopnosť nenáročnej adaptácie na zmeny.

Obchodná spoločnosť v oblasti predaja ušľachtilých hutných materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2529488  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 790 - eur/mesiac; po zvládnutí zácviku 1.110 eur/mesiac + odmeny + provize