Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva takmer 800 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

V roku 2014 vznikol „shared service“, ktorý poskytuje medzinárodnú podporu v oblasti nákupu, predaja, financií i právnych služieb.

Medzinárodný špecialista procesov štíhlej výroby

Miesto práce
Strojárenská 5, Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Moderovanie workshopov SMED, One Piece Flow, štíhla výroba, štíhle zásobovanie materiálom, štíhly lay out atď.
- Podpora koordinátorov štíhlej výroby, včítane školení projektových tímov vo výrobných závodoch Boge celosvetovo
- Vykonávanie hodnotenia zavedených lean systémov vo výrobných závodoch Boge celosvetovo
- Implementovať lean princípy pri tvorbe nových lay outov výrobných priestorov v spolupráci s útvarom central engineering
- Zabezpečovať školenia a podporu pri zavádzaní nástrojov štíhlej výroby a neustáleho zlepšovania vo výrobe v Boge závodoch celosvetovo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ technického smeru so zameraním na priemyselné inžinierstvo
- min. 3 roky skúsenosti v oblasti Lean Production a TPS
- Podmienkou je aktívna znalosť anglického jazyka min. B2 + nemecký jazyk min. B1 výhodou
- Word, Excel, PPT – pokročilý
- ACCESS, VISIO, Autocad - pokročilý
- implementačné skúsenosti v oblasti Lean Production a TPS, 5S, SMED, VSM, 6 Sigma
- skúsenosť s vedením projektov vo výrobe
- tvorba lay out -ov,
- znalosť výrobných procesov
- schopnosť viesť tréningy
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 2861475   Dátum zverejnenia: 10.3.2017