Spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. Boge Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

Inžinier logistiky - vedúci tímu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 5, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontroluje a pripomienkuje logistické požiadavky od zákazníkov
- Plánuje, implementuje a monitoruje logistické koncepy (interne, k dodávateľom a k zákazníkom)
- Spolupracuje na lokálnych a medzinárodných projektoch ako zástupca oddelenia centrálnej logistiky
- Zodpovedá za proces kalkulácií prepravných nákladov inbound a outbound pre nové projekty v rámci skupiny Boge celosvetovo
- Zodpovedá za proces plánovania obalov, poprípade obalových konceptov v rámci skupiny Boge celosvetovo
- Koordinuje vytváranie nových transportných a logistických konceptov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, priemyselné inžinierstvo, prípadne manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

- VŠ technického/ekonomického zamerania so zameraním na priemyselné inžinierstvo a logistiku
- Prax – min. 5 rokov v oblasti logistiky v automobilovom priemysle
- Požadovaná aktívna znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni B2 a znalosť anglického jazyka min. B1
- Excel pokročilá úroveň
- SAP výhodou,
- Analytické myslenie , silné komunikačné zručnosti, ochota cestovať, vodičský preukaz skupiny B

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám pošlite v slovenskom aj nemeckom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 28 dní)

Adresa spoločnosti

Boge Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Žvačeková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826043   Dátum zverejnenia: 24.11.2016