Spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. Boge Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

Technológ foriem a nástrojov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 5, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovať prácu a riadiť tím pracovníkov
- plánovať náklady na nákladové stredisko údržba nástrojov
- zabezpečiť opravy, údržbu, evidenciu, označovanie a skladovanie foriem a nástrojov
- navrhovať a pripravovať investičné a nákladové projekty pre obstaranie a opravy foriem a nástrojov a obstaranie potrebných výrobných prostriedkov
- navrhovať a realizovať konštrukčné a technické návrhy pre zlepšenie nástrojov, foriem a prípravkov

Iné výhody

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (osobné prémie, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS)
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

- VŠ technického zamerania výhodou
- prax 3 roky vo výrobnej oblasti, riadenie údržby a riadenie týmu údržbárov
- skúsenosti s plastovými a vulkanizačnými formami , kalibrovanie
- anglický alebo nemecký jazyk aktívne - podmienkou
- výborné organizačné schopnosti, technické myslenie, orientácia vo výkresovnej dokuntácii, tímový hráč

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Boge Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 2658709   Dátum zverejnenia: 27.10.2016