Spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. Boge Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

Projektový inžinier

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 5, 917 02 Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s centrálnym tímom pre kalkulácie pri vypracovaní kalkulácií nových dielov
- plánovanie výrobných kapacít potrebných pre realizáciu projektov nových nábehov alebo technických zmien
- spolupráca pri vypracovaní a predložení plánov projektov nových nábehov alebo technických zmien
- podieľanie sa na vypracovaní štúdie vyrobiteľnosti a procesnej FMEA nového dielu alebo technickej zmeny
- organizácia a realizácia nábehu nových (preskladnených) dielov a termínovo a vecne ich uviesť do sériovej výroby a ukončenia projektu
- spolupráca s útvarom kvality pri vzorkovom konaní a testovaní dielov
- podieľanie sa na komunikácii so zákazníkom pri riešení požiadaviek zákazníka
- po uvedení do sériovej výroby podieľanie sa na riešení technologických problémov, reklamácií a navrhovaní riešení pre zlepšovanie produktivity, efektívnosti a kvality výroby

Iné výhody

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (DDS, benefity, vernostné, ...)
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- skúsenosti s riadením APQP projektov v automobilovom priemysle výhodou
- anglický alebo nemecký jazyk - pokročilý podmienkou
- SAP, AutoCad - výhodou
- Znalosť ISO TS 16949 výhodou
- Organizačné schopnosti, technické myslenie, ovládanie výkresovej dokumentácie
- zodpovednosť

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Boge Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 2493630   Dátum zverejnenia: 14.11.2016