Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 900 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Projektový inžinier

Miesto práce
Strojárenská 5, 917 02 Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 416 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracovať s centrálnym tímom pre kalkulácie pri vypracovaní kalkulácií nových dielov
- sledovať termínový plán pre jednotlivé projekty a v prípade ohrozenia termínov na to upozorniť nadriadených
- plánovať výrobné kapacity potrebné pre realizáciu projektov nových nábehov alebo technických zmien
- v súčinnosti s útvarom nákupu, konštruktérom nového dielu, konštrukciou nástrojov, predajom a všetkými ostatnými potrebnými útvarmi vypracovať a predložiť plány projektov nových nábehov alebo technických zmien
- podieľať sa na vypracovaní štúdie vyrobiteľnosti a procesnej FMEA nového dielu alebo technickej zmeny
- organizovať a realizovať nábeh nových (preskladnených) dielov a termínovo a vecne ich uviesť do sériovej výroby a ukončenia projektu
- plánovať výrobné kapacity a predkladať investičné projekty pre výrobné zariadenia
- spolupracovať s útvarom kvality pri vzorkovom konaní a testovaní dielov
- podieľať sa na komunikácii so zákazníkom pri riešení požiadaviek zákazníka

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- flexibilita pracovného času
- 13. a 14. plat
- široký sociálny program (vernostné, nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS, výhodne dotovaná strava)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v projektovom riadení min. 3 roky
- skúsenosti v automotive sektore podmienkou
- veľmi dobré organizačné skúsenosti
- tímovosť, samostatnosť, rozhodnosť, odolnosť voči stresu
- znalosť výkresovej dokumentácie a výrobných operácií

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Mužilová
Tel.: 0335929280
E-mail: poslať životopis
ID: 2465562  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 416 EUR/mesiac