Spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. Boge Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

Strojárenský pracovník

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strojárenská 5, 917 02 Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): priemerná hrubá mesačná mzda 900€ po zaškolení 1.100
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vulkanizáciu dielov pre automobilový priemysel
- vykonáva čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáž dielov, prípadne ďalšie operácie
- kontroluje kvalitu výrobkovna daných operáciách a konečnej kontrole v zmysle plánu skúšok
- vypĺňa súvisiacu dokumentáciu s danou činnosťou

Iné výhody

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- možnosť prestupu do kmeňa
- široký sociálny program (DDS, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, výrobné prémie, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na dopravu a iné..)
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 4 zmeny cez spoločnosť Trenkwalder s možnosťou prestupu do kmeňa za rovnakých podmienok ako kmeňoví zamestnanci

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Boge Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 2033720   Dátum zverejnenia: 6.10.2016