Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 900 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Projektový inžinier pre rozvoj dodávateľov

Miesto práce
Srojárenská 5, 917 02 Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celosvetová podpora pre globálne projekty
- zodpovednosť za problémy v oblasti kvality
- zodpovednosť za analýzu vyrobiteľnosti pred zavedením dodávateľa do projektov
- koordinácia a plánovanie kvality u dodávateľov pre nakupované diely pri nábehu nových projektov
- sledovanie a príprava prvých vzoriek u dodávateľa
- vykonávanie výkonových testov pred nábehom sériovej výroby

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- možnosť prestupu do kmeňa
- široký sociálny program (DDS, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, výrobné prémie, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na dopravu a iné..)
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ technického zamerania
- znalosti v oblasti procesov tvárnenia plechových dielov lisovaním za studena a kovania - výhodou
- čítanie technických výkresov - podmienkou
- pripravenosť na časté cestovanie aj do zahraničia
- Microsoft Office / užívateľská znalosť, SAP R3 - výhodou
- analytické štrukturované myslenie, sebaisté vystupovanie, schopnosť rozhodovať

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Harbáč
Tel.: +421335929280
E-mail: poslať životopis
ID: 1899813  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou