Spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. Boge Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

Špecialista pre rozvoj dodávateľov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Srojárenská 5, 917 02 Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a plánovanie kvality u dodávateľov pre nakupované diely pri nábehu nových projektov
- sledovanie a príprava prvých vzoriek u dodávateľa
- vykonávanie výkonových testov pred nábehom sériovej výroby
- vykonávanie procesných auditov podľa VDA 6.3 u dodávateľov
- rozvoj a hodnotenie potencionálnych nových dodávateľov s cieľom splniť požiadavky Boge
- rozvoj problémových dodávateľov vo fáze sériovej výroby
- iniciovanie, preverovanie a sledovanie účinnosti nápravných opatrení

Iné výhody

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (osobné prémie, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, podnikové chaty, jednorazová ročná odmena, nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS)
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

- VŠ technického zamerania
- prax v oblasti riadenia dodávateľov resp. zaistenia kvality v automobilovom priemysle - výhodou
- znalosti v oblasti procesov tvárnenia plechových dielov lisovaním za studena a kovania alebo vstrekovania plastov - výhodou
- čítanie technických výkresov - podmienkou
- odolnosť voči stresu
- pripravenosť na časté cestovanie aj do zahraničia
- Microsoft Office / užívateľská znalosť, SAP R3 - výhodou
- analytické štrukturované myslenie, sebaisté vystupovanie, schopnosť rozhodovať

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Boge Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 1899813   Dátum zverejnenia: 7.11.2016