Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva takmer 800 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

V roku 2014 vznikol „shared service“, ktorý poskytuje medzinárodnú podporu v oblasti nákupu, predaja, financií i právnych služieb.

Vývojový inžinier

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boge Elastmetall Slovakia, a.s., Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš vývojový tím, hľadáme kvalifikovaného uchádzača na pozíciu vývojový inžinier. Ak je Vašim koníčkom automobilizmus, zaujímajú Vás podvozkové mechanizmy, viete výborne po anglicky a radi by ste pracovali na vývoji a riadili projekty pre zahraničné automobilky, ste práve ten, koho hľadáme. Neváhajte, pošlite nám svoj profil a máte šancu sa stať vývojárom v našom vývojovom tíme.

Pracovná náplň:
- vývoj a konštrukcia gumokovových antivibračných komponentov do podvozkových častí automobilov
- riadenie projektov v oblasti vývoja
- dimenzovanie komponentov
- zodpovednosť za zaistenie požiadaviek zákazníka
- spolupráca pri zdokumentovaní vývojových projektov
- sledovanie termínov projektových aktivít
- koordinácia výroby prototypov
- zodpovednosť za záväzné dodržiavanie termínov dodania prototypu v požadovanej kvalite
- spolupráca pri vyhotovovaní FMEA dizajnu a analýz vyrobiteľnosti
- vedenie technických rozhovorov so zákazníkmi, dodávateľmi a internými pozíciami
- v spolupráci s útvarom prípravy výroby koordinácia procesu nábehu komponentov do sériovej výroby
- spolupráca na zlepšovacích procesoch sériových dielov
- účasť na podujatiach ďalšieho vzdelávania

Iné výhody

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (DDS, benefity, vernostné, ...)
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CATIA - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončená VŠ technického smeru
- anglický jazyk alebo nemecký - aktívne - podmienkou
- skúsenosti z oblasti riadenia projektov výhodou
- pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- skúsenosti s komunikáciou so zahraničným zákazníkom výhodou
- ochota cestovať na pracovné cesty do zahraničia
- vysoká miera flexibility
- komunikatívnosť
- ochota ďalej sa vzdelávať, samostatnosť, zodpovednosť
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu
- analytické myslenie
- vodičský preukaz skupiny B

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 31 dní)

Adresa spoločnosti

BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Žvačeková
E-mail: poslať životopis
ID: 1863591   Dátum zverejnenia: 28.4.2017