Upratovanie

BOFRA - Viera Boháčová

Miesto práce
Romanova 46, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
80.00 - 100.00 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme s nástupom od 1.5.2015 brigádničky, len Študentky na pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov v lokalite Ružinov -Drieňová, Trnavské Mýto - pri Tržnici, Centrum mesta -Šafárikovo nám, - Hlboká. Pracuje sa po 16.00 hod. po dohode sa dá aj v skorých ranných hodinách t.j. od 5,30 hod. Práca je približne 1-2 hodiny maximálne. Mzda mesačne za túto prácu je 80,00 až 100,00 € v čistom, záleží od počtu pracovných dní v mesiaci. V prípade zastupovania je mzda zvýšená o zastupovanie.
Poprosíme kontaktovať emailom a do textu prosím napíšte o akú lokalitu máte záujem.

Kvalitne odvedenú prácu vieme oceniť formou finančnej odmeny. Od 15 mája je možnosť aj jednorázovo ísť na brigádu, nieje to však pravidelné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Uvítame brigádničky s trochou praxe.

Čistiace a upratovacie práce interiérov a exteriérov.
upratovanie kancelárii, zdravotníckych zariadení, obchodných centier
Zimná údržba.
ID: 2090164  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80.00 - 100.00 EUR/mesiac