Upratovačka

BOFRA - Viera Boháčová

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.04.2015
Mzdové podmienky (brutto)
80.00 - 200.00 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme upratovačky :
Centrum mesta Šafárikovo nám upratovanie kancelárskych priestorov čas od 6,00 h do 10,00h mzda za prácu je 180,00 - 200,00 € mesačne. Termin nástupu IHNEĎ.
Ružinov Sabinovská kancelárie čas cca od 16,30 praca na 2 hodiny alebo ráno od 5,30 h mzda za prácu od 80,00 do 100,00 € Nástup od 15.4.2015
Vajnorska pri Tržnioi čas 5,30. alebo od 16,00 h práca na 2 hodiny mzda od 80,00 do 100,00 €. Nástup od 15.4.2015
Práca je vhodná pre dôchodkyne, privyrobenie si popri TPP, invalidných dôchodcov, alebo pre študentky.
Telefonovať od 13,00 do 15,00 hodiny v pracovné dni.

v prípade zastupovania práca zaplatená a kvalitná práca možnosť odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

dochvýlnosť, zodpovednosť. Len vážny záujemcovia.

Čistiace a upratovacie práce interiérov a exteriérov.
upratovanie kancelárii, zdravotníckych zariadení, obchodných centier
Zimná údržba.
ID: 2069286  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80.00 - 200.00 EUR/mesiac